bizuteria-2020.pl

23 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Świecidełka jest to pojęcie nad wyraz względne. Na jakie kategorie da się dokonać ich podziału? Oczywiście poprzez metal szlachetny, z którego pozostają wykonane oraz jakie dodatki użyto. Teraz jednak zrobimy klasyfikację z uwagi na typ wyrobów jubilerskich.
Zawieszki na Łańcuszku – kochane od wielu lat, zarówno przez panie jak i facetów. Subtelna zawieszka na połączonych ogniwach łańcuszka zawsze umieszczona na piersi – sedno kobiecego piękna.
Kolczyki jest kolejny rodzaj kobiecych produktów złotniczych. Najczęściej tworzy się je ze białego złota. Wyróżniamy wiele typów koczyków, na przykład Klasyczny. Kolczyki są najczęściej kupowane pod względem produkcji z branży jubilerskiej.
Pierścionki od lat ozdabiają również męską rękę. Wyróżniamy te zwykłe, choć bywają też sztuki z kamieniami. Niebywale często przypisuje się im jakąś personifikacje.
Manele są to subtelne łańcuszki, które panie zazwyczaj noszą na nadgarstek, jednak czasami także na nodze, w ostatnich czasach pozostaje to bardzo popularne
Beadsy – typ, który wszedł do nas ze stylowych Włoch. Koraliki wkładane są w tym systemie na srebrną bransoletę z zapięciem. Z uwagi na fakt, że są one występują w ogromnej liczbie wzorów niemalże każda kompozycja pozostaje inna.
Na rynku znalazła swoje miejsce także edycja mająca swoje korzenie w Stanach zjednoczonych. W której zawieszki są podwieszane do ogniw bransoletki przy pomocy niedużego karabinka wspinaczkowego. Przyjęły one miano charmsów.
Obrączki ślubne – przynależą do rodziny sygnetów. W ostatnim czasie zdecydowanie zyskały na sławie. Wszyscy narzeczeni pragną mieć wzory oryginalne i głęboką sentencją.
Zegarki naręczne – dziś przedstawiana ostatnia grupa z segmentu biżuterii. Nierzadko noszona również przez facetów. Istotny jest nie tylko materiał, ale i wkład.
Gatunków biżuterii pozostaje naprawdę sporo. Jeśli już dokonujemy zakupu nierzadko lepiej poszukać niedużą firmę złotniczą. Towary będą zdecydowanie wyższej jakości i również nieco w niższej cenie.

biżuteria 2020