ekskluzywne-bransoletki.pl

9 marca, 2019 Wyłącz przez admin

Portale plotkarskie oraz czasopisma tworzone są w głównej mierze z myślą o kobietach oraz są ze wsazaniem dla czytelniczek. Dlaczego tak się dzieje skoro moda męska jest równie rozległa w swoich kategoriach?
Już dawno temu przyjęto że moda jest dla kobiet. Przyjęto również, że faceci nie są skłonni do rozmów na temat garderoby czy też wyglądu. Kobiety myślą że nie warto zadawać pytań facetowi o to co założy na siebie, ma ubrane, będzie zakładał.Natomiast powszechnie znany jest też fakt że faceci bardzo lubią a wręcz uwielbiają chwalić się swoimi zdobyczami. Odsuwając na bok stereotypy przekazujemy wszystkim pięknym kobietom że temat mody dla facetów nie jest czymś obcym! Pomówmy więc o modzie mężczyzn. Czy moda męska w Polsce ma się dobrze? Znawcy mówią że największym mankamentem polskich marek jest sposób prezentowania ubrań w sklepach stacjonarnych i internetowych. Męską część kupców odstrasza bardzo często obraz stereotypowego mężczyzny który prezentuje ubrania. Na szczęście większość jednak sięga po to w czym czuje sie dobrze bez względu na to w jakim świetle coś jest pokazane. Zapytajmy siebie o najbardziej istotną rzecz – Co i dlaczego powinien mieć w swojej kolekcji każdy przeciętny facet?
Jedną z rzeczy którą posiada każdy szanujący się mężczyzna jest tradycyjna koszula, podobno najlepiej biała oraz czarna. Kolejną rzeczą jest marynarka. Najlepiej taka która się prawie nie wyróżnia, pasuje wtedy absolutnie do wszystkiego!
Ostatnią niezbędną rzeczą są modne wygodne buty. Dobrze żeby były w stonowanym kolorze i modnym fasonie.

Ekskluzywne Bransoletki