producenci-dodatkow.pl

17 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Produkty złotnicze sztuczne, czy też prawdziwe? Jakie kupujemy częściej? Ten spór trwa całkiem długo na świecie. Dziś spróbujemy odpowiedzieć w tej kwestii. Jednak temat nie wydaje się aż tak łatwe jak może się wydawać. Te rodzaje wyrobów jubilerskich posiadają liczne minusy, ale także powszechnie znane plusy użytkowania.
Biżuteria prawdziwa – najczęściej wytwarza się takie modele z oczyszczonego metalu. Dlatego właśnie jest znacznie droższa. Tworzy się ją galwanizując rudy metali szlachetnych. Pozostaje dużo dostojniejsza oraz dokładnie z tej przyczyny regularnie kupują ją ludzie bogatsi. Również istotne jest lokalizacja jej zbytu, najczęściej pozostają to salony złotnicze. Jest ładnie pokazana w oświetlonych, witrynach. W takcie jej zakupu nierzadko otrzymamy eleganckie szkatułkę. W złotniczym punkcie obsługa na 100% pozostanie lepsza oraz na wyższym poziomie. Biżuteria prawdziwe o czym także nie wolno nie pamiętać, nie powodują uczuleń.
Sztuczna biżuteria – pozostaje z reguły robiona ze mieszanin pospolitych metali i powleka się ją niedużą powłoką srebra. Sztuczne produkty raczej po czasie rysują się i kobiety wyrzucają je. Ich najpowszechniejsza pozytywna strona to Z pewnością niewielka wartość sprzedaży. Niestety stwierdzamy, że potrafi uczulać, najczęściej modele z dodatkiem miedzi. Co najważniejsze modele tej biżuterii są nadzwyczaj śliczne ze względu na mieszankę, po prostu zdecydowanie łatwiej ją wytworzyć. Sety W tym przypadku najczęściej składają się z dwóch elementów – bransoletki i naszyjnika.
Podsumowując biżuteria prawdziwa pozostaje lepiej zrobiona, a także nie wywołuje reakcji alergicznych. Choć jest znacznie w wyższej cenie, co więcej nie zużywa się aż tak szybko jak sztuczna. Z drugiej strony linie biżuterii platerowanej pozostają oryginalniejsze i w niższej cenie. Który rodzaj jest lepszy? Naszym zdaniem są zwyczajnie inne.

Producenci dodatkow