slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

22 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Czy znacie trzy podstawowe słowa przedstawiające typową damę? Ja znam: milość, bliscy oraz ubrania. Co kryje się pod podanymi nazwami? Jakich doznań pragną kobiety? Czego nienawidzą? Z czym się borykają ? Jakich rzeczy nie odstępują nawet na moment? Dziś przedyskutujemy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w życiu kobiety. Spróbujmy je zrozumieć. Jak widzi siebie kobieta, a jak patrzy na nią płeć męska? Czego oczekują obie strony? Kobiety uwielbiają czuć się adorowane. Większość lubi kiedy ukochany bierze inicjatywę w głębszej relacji w swoje ręce jednakże nie przyjmują postawy na zabój pochłoniętego kochanka. Jak często mówią z jednej strony potrzebują tkliwości, stałości w uczuciu, jednakże z drugiej strony skrycie marzą o tym by ich kochanek czasami stawiał opór, był nie do zdobycia. Co za tym idzie? Damy na przekór pozorom również kochają zdobywać, bo przecież czy kogoś satysfakcjonuje w pełni łatwo zdobyta rzecz, a co dopiero więź czy uwaga kogoś drugiego? Rzecz jasna, że nie. Wobec tego w jaki spsób sprostać wymaganiom wyjątkowych dam? Jak sprawić by bywać na wygranej pozycji?
Dbaj o kobietę w sposób jaki chce, zaobserwuj jej małe lub wielkie potrzeby, ażeby pamiętać które z nich są najważniejsze i na nich skup się najbardziej, nawyk bycia niedostępnym wyrobisz rozmawiając z wybranką. Zapamiętaj, że to wymiana zdań jest podstawą szczęśliwego związku.
Nie możesz zapomnieć, że relację trzeba podtrzymywać często drobnymi gestami, uczynkami. Niezadbane uczucie wcześniej czy później po prostu wygasa. To właśnie czyni, że męsko-damska relacja jest niezwykła, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna