stylowe-bransolety.pl

9 marca, 2019 Wyłącz przez admin

Polski styl słynie z tego że zrzucany jest na drugi plan na korzyść zagranicznych nowości. Często mówi się że polska moda w porównaniu do innych regionów jest daleko w tyle, jednak gdyby przyjrzeć się temu wszystkiemu akuratniej polscy producenci są w stanie zaoferoać ludziom naprawdę ciekawe pomysły!
Od modnych fasonów aż po wysokich lotów tkaniny. Gdzie nastał problem konsumentów? Brak dostatecznych kompetencji projektujących czy też szukający ludzie są zbyt rygorystyczni w swoich poszukiwaniach?

Okazuje się że nie! Chodzi o to że Polski rynek rozwijał się w o wiele krótszym czasie niż organizacje międzynarodowe mając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na wejście na właściwy tor. Klienci zauważając że sąsiednie rynki oraz zagraniczne marki przodują w rankingach zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety takie są smutne realia.
Okazuje się że wymarzonego płaszcza, czy też innych ubrań klienci nie muszą szukać u naszych sąsiadów ze względu na to że wystarczy zagłębić się w regionalny asortyment.

Reasumując postarajmy się zaakceptować i polubić to co nasze! Odsuńmy na bok uprzedzenia i dajmy szansę tutejszym projektantom oraz pozostałym wykwalifikowanym osobom dbającym o nasz komfort i wygodę.

Stylowe Bransolety